reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 15 września 2009

Kolejna firma elektroniczna na giełdzie

Na rynku NewConnect zadebiutuje jutro Microtech International, firma inżynierska zajmująca się produktami i usługami z dziedziny automatyki, informatyki i elektroniki profesjonalnej.
Microtech prowadzi działalność na rynku nowoczesnych technologii w dziedzinie automatyki, elektroniki oraz informatyki. Zakres oferty w dziedzinie elektroniki obejmuje prace badawczo-rozwojowe, projektowe, produkcyjne oraz wdrożeniowe. Głównymi klientami spółki są: branża ciepłownicza, gazowa, energetyczna, wojsko i lotnictwo cywilne.

Spółka bierze też udział w szeregu międzynarodowych prac badawczych, w tym między innymi firma uczestniczyła w projekcie Globar Traceability, współpracuje też na polu R&D z Airbus Deutschland GmbH (DE), Airbus France (FR), University of Reading School of Systems Engineering (UK), Technical University of Madrid (ESP) czy France Télécom (FR).

W 2008 roku przychody spółki wynosiły 17.7 mln zł, a zysk netto 947 tys. zł. Microtech International należy do grupy kapitałowej Innovation Technology Group. ITG posiada akcje stanowiące 52.93% w kapitale i głosach Microtechu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2