reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 09 czerwca 2016

Drugi dzień PB Technik Meets Friends III

Relacja z drugiego dnia seminarium PB Technik Meets Friend III, którego nasz portal jest partnerem medialnym.
‘Podstawową ideą każdego seminarium jest zawsze przekazanie wiedzy technicznej oraz informacji o najnowszych dokonaniach naszych partnerów’ mówi dla evertiq.pl Paweł Szumny, CEO PB technik. ’Ale nie tylko. Podejmujemy ten wysiłek również po to, aby uhonorować i ugościć naszych klientów, z którymi często łączą nas wieloletnie relacje’.
W roku 2015 PB technik przeniósł się do nowej siedziby: ‘Nowy budynek zapewnił nam przede wszystkim lepsze warunki do pracy. Większy komfort pracy to ważny bodziec do dodatkowego wysiłku, co zaowocowało kolejnym wzrostem obrotów w roku 2015. Również pierwsze miesiące bieżącego roku pokazują pozytywny trend rynku’ komentuje Paweł Szumny.


© evertiq

‘To moja druga wizyta na seminarium z cyklu PB Technik Meets Friends. Nasze prezentacje na sali wykładowej są kluczowym elementem seminarium, jednak najważniejsze z mojego punktu widzenia to możliwość osobistego spotkania z potencjalnymi klientami. Już dziś oceniam, że wizyta w Polsce umożliwi znaczny postęp przynajmniej w kilku prowadzonych projektach’ mówi Martin Kubicek z PBT Works.

Na seminarium prezentowała się także firma Semicon - mieliśmy dzięki temu mieliśmy okazję porozmawiać o najnowszych inwestycjach z Piotrem Ciszewskim, szefem produkcji: ‘W ostatnim czasie pojawiły się u nas 2 maszyny: stacja do reworku HR600/2 ERSA, kupiona w związku z realizacją projektu w ramach programu Horyzont 2020, oraz urządzenie do lutowania selektywnego ERSA Smart Flow 20/20. Bezpośrednia przyczyną podjęcia decyzji o inwestycji w nową falę jest szybko rosnąca ilość zamówień na dziale produkcji’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2