reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tomas popelka dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 czerwca 2016

Samsung zapowiada smartfony z elastycznymi ekranami

Samsung rozważa wprowadzenie dwóch nowych modeli smartfonów z elastycznymi ekranami. Jeden z nich ma się składać na pół niczym kieszonkowe lusterko.
Nowe smartfony Samsunga z ekranami OLED mają zostać zaprezentowane już w 2017 roku – mówi anonimowy informator agencji Bloomberg związany ze sprawą. Podczas korzystania z jednego z urządzeń jako telefonu, mamy mieć do dyspozycji ekran 5 calowy, ale zyskamy też możliwość rozwinięcia go do 8 cali, niczym w tablecie.

- To może być przełomowy produkt, jeśli Samsungowi uda się stworzyć interfejs odpowiedni do elastycznych wyświetlaczy[i] – komentuje Lee Seung Woo, analityk IBK Securities. [i]- Następny rok to realny termin. Największym problemem było uzyskanie przezroczystych i wytrzymałych plastików, ale wydaje się, że został on już rozwiązany.

Źródło: Bloomberg

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1