reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© eskymaks dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 czerwca 2016

FIBRAIN wybuduje zakład produkcyjny

W sąsiedztwie portu lotniczego w Jasionce k. Rzeszowa kolejną już inwestycję będzie realizowała firma FIBRAIN (wcześniej Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMAT").
FIBRAIN zamierza zrealizować nowy projekt inwestycyjny na terenie Podstrefy Trzebownisko w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym AEROPOLIS. Budowa nowego zakładu produkcyjnego wraz z laboratorium pozwoli na uruchomienie produkcji kabli hybrydowych, czyli połączenia kabli światłowodowych z kablami miedzianymi.

Całe przedsięwzięcie szacowane na ok. 60 mln PLN przyczyni się do zatrudnienia co najmniej 45 nowych pracowników.

Polski producent i światowy dostawca w branży systemów teleinformatycznych prowadzi działalność gospodarczą na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC na podstawie czterech ważnych zezwoleń.

Na początku 2016 roku nastąpiła fuzja firm Elmat oraz FIBRAIN, spółki z Grupy Elmat. Od tego czasu na rynku działa jeden podmiot – FIBRAIN.

W 2016 roku ARP S.A. udzieliła już 15 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie mieleckiej SSE. Firmy, które otrzymały zezwolenia zadeklarowały nakłady inwestycyjne w wysokości ponad 400 mln zł i utworzenie prawie 350 nowych miejsc pracy.

Źródło: SSE Euro-Park Mielec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1