reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony bolan dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 czerwca 2016

Bury zainwestuje w strefie

Firma Bury rozbuduje istniejący zakład produkcyjny oraz wyposaży go w specjalistyczne maszyny i urządzenia do produkcji wysokiej jakości urządzeń elektronicznych dla branży automotive.
Agencja Rozwoju Przemysłu udzieliła kolejnych zezwoleń na działalność gospodarczą w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

- Główne potrzeby firmy Bury koncentrują się wokół jego rozwoju i zwiększaniu zdolności produkcyjnych istniejącego zakładu. Stąd konieczność ciągłych inwestycji. W związku z tym inwestor planuje wzmocnić również swoją działalność w zakresie prowadzenia projektów badawczo-naukowych – czytamy w komunikacie.

Bury sp. z o. o. jest międzynarodową firmą z branży elektronicznej produkującą urządzenia dla mobilnej komunikacji. W oparciu o własne technologie spółka produkuje innowacyjne systemy integrujące i zarządzające różnymi funkcjami w samochodzie. Sprzedaż pod znakiem BURY Technologies odbywa się do 39 krajów.

Źródło: SSE Euro-Park Mielec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1