reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© swhite dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 czerwca 2016

Samtec przejął nMode Solutions

Producent złącz, firma Samtec poinformowała o przejęciu nMode Solutions oraz jej spółki zależnej, Triton Microtechnologies.
Przejęcie to ważny krok w realizacji strategii rozwoju technologicznego firmy Samtec, umożliwiające wdrożenie systemów nowej generacji. Wiedza i doświadczenie nMode w w zakresie rozwiązań działających na wysokich częstotliwościach znajduje zastosowanie w obudowach 2D, 2.5D oraz 3-D. Natomiast inteligentne moduły sensorów, filtry RF i płytki ewaluacyjne tej firmy wpisują się w potrzeby przemysłu wytwarzającego obudowy układów scalonych – czytamy w komunikacie.

nMode jest amerykańską spółką z siedzibą w Oro Valley, w Arizonie, założoną w 2010 roku. nMode Solutions specjalizuje się w rozwiązaniach technologicznych dla obudów 3-D dla następnej generacji układów komunikacji bezprzewodowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2