reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© everythingpossible dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 czerwca 2016

Atari i SIGFOX partnerami w obszarze IoT

Na początku maja Atari i SIGFOX podpisały umowę partnerstwa. Firmy zamierzają stworzyć wspólnie linię produktów z obszaru internetu rzeczy.
Pamiętacie Atari? Należałoby zapewne zapytać: któż nie pamięta!?, choć oczywiście wspomnienia dotyczące tego komputera są silnie skorelowane z datą urodzenia. Wygląda jednak na to, że markę Atari już niedługo zaczniemy kojarzyć nie z grami komputerowymi, ale z inteligentnymi urządzeniami IoT (Internet of Things). O warstwę sieciową zadba francuska firma SIGFOX, dostarczająca właśnie rozwiązania sieciowe dla internetu rzeczy. Do sieci SIGFOX podpiętych jest już ponad 7 mln urządzeń, a firma świadczy swoje usługi w 18 krajach.

Firmy Atari i SIGFOX podpisały umowę partnerstwa, której celem jest opracowanie urządzeń IoT do różnych przeznaczeń: dla domu, rozrywki, bezpieczeństwa czy zwierząt domowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1