reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 06 czerwca 2016

Apanet Green System zmienia siedzibę

Apanet, wrocławska grupa kapitałowa specjalizująca się w inteligentnych systemach oświetleniowych, zwiększy powierzchnię produkcyjną.
Firma Apanet Green System wyprowadziła z dotychczasowej lokalizacji przy ul. Św Antoniego 7 we Wrocławiu. Jak poinformowała spółka, nowa lokalizacja – nieruchomość na wrocławskim Oporowie, przy Alei Piastów 27 – zaadaptowana zostanie na siedzibę zarządu. - Decyzja związana jest z koniecznością powiększenia powierzchni produkcyjnej – przeprowadzka pozwoli na zwiększenie produkcji systemów sterowania opartych o nasz autorski projekt, co jest jednym z elementów przyjętej strategii rozwoju – czytamy w komunikacie.

Firma Apanet została założona w 2003 roku jako spółka cywilna. Od początku zajmowała się projektowaniem i produkcją nowoczesnych mikroprocesorowych urządzeń sterujących oraz całych systemów automatyki i sterowania. W 2010 roku powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością APANET Green System, której zadaniem jest tworzenie i sprzedaż systemów mających na celu zmniejszanie zużycia energii w miejscach, w których jest to możliwe.

Źródło: Apanet

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1