reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2016

PGZ zamierza przejąć spółkę Exatel

PGE Polska Grupa Energetyczna i Polska Grupa Zbrojeniowa podpisały list intencyjny, dotyczący zbycia przez PGE na rzecz PGZ akcji spółki Exatel.
List intencyjny zakładający współpracę przez najbliższe 6 miesięcy podpisano 31 maja 2016 r. Szczegóły potencjalnej transakcji, m.in. cena i termin, będą przedmiotem szczegółowych analiz i zostaną wypracowane w ramach rozpoczętej współpracy – czytamy w komunikacie.

Akwizycja spółki Exatel przez PGZ ma stanowić fundament rozwoju domeny Cybertechnologie Nowa jednostka zajmie się m.in. koordynacją zarządzania projektami realizowanymi w ramach Programu Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych.

Grupa PGE posiada 100 proc akcji spółki Exatel, która jest operatorem telekomunikacyjnym w Polsce dostarczającym rozwiązania dla biznesu i administracji publicznej. Exatel zarządza w kraju siecią transmisyjną o długości ok. 20 tys. km.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2