reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 maja 2016

Cemtrex przejmuje Periscope

Amerykańska firma Cemtrex przejmie niemieckiego producenta elektroniki z siedzibą w Paderborn z dniem 1 czerwca 2016 roku.
Periscope w 2015 roku stracił dwóch głównych klientów, co wpędziło spółkę w kłopoty. Jesienią zeszłego roku firma ogłosiła restrukturyzację poprzez ogłoszenie niewypłacalności z ustanowieniem własnego zarządu. Teraz spółka z Paderborn zyska nowego właściciela, który zamierza kontynuować działalność firmy i przejąć 140 z 330 pracowników Periscope.

Po przejęciu Periscope będzie działał pod nazwą Rob Cemtrex Automotive GmbH (usługi EMS) oraz ROB Cemtrex Logistics GmbH (usługi logistyczne), informuje firma Buchalik Brömmekamp, która nadzoruje upadłość Periscope.

Dzięki przejęciu Periscope, firma Cemtrex silniej zaznaczy swoją pozycję na europejskim rynku usług EMS oraz zamierza się rozwijać na rosnącym rynku motoryzacyjnym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2