reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© james boardman dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 maja 2016

Kongsberg Automotive z kolejnymi kontraktami

Firma Kongsberg Automotive poinformowała o podpisaniu kolejnych umów z producentami samochodów i firmami OEM. Produkcja będzie realizowana m.in. w zakładzie w Pruszkowie.
Kongsberg Automotive podpisał kontrakt na dostawy systemów ogrzewania siedzeń dla niemieckiego producenta samochodów. Produkty będą przeznaczone do aut różnych klas, od kompaktowej i sportowej po klasę premium i luksusową. Wartość umowy to około 54 mln EUR.

Kongsberg rozpocznie produkcję systemów ogrzewania siedzeń w pierwszym kwartale 2017 roku w zakładzie w Reynosa, w Meksyku, produkcja w zakładzie Kongsberg Automotive w Pruszkowie rozpocznie się w trzecim kwartale 2017 roku.

Również w maju, Kongsberg poinformował o podpisaniu umowy na dostawy systemów podparcia dla niemieckiego producenta samochodów. Systemy do samochodów typu SUV będą produkowane w zakładzie w Meksyku począwszy od trzeciego kwartału 2018 roku, wartość umowy to 34 mln EUR. Dodatkowo Kongsberg zdobyły inne kontrakty na dostawy systemów podparcia dla różnych klientów, włączając w to firmy OEM z Japonii, Chin i Europy, których łączna wartość wynosi 15 mln EUR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1