reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 maja 2016

NIDEC rozbuduje fabrykę w Niepołomicach

Firma Nidec Motors & Actuators (Poland) sp. z o. o., japoński producent napędów i silników elektrycznych dla motoryzacji zainwestuje w rozbudowę fabryki w Niepołomicach.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma STRABAG, która w ciągu 7,5 miesiąca rozbuduje fabrykę i wykona nową infrastrukturę drogową. Planowany termin zakończenia budowy to październik 2016 roku.

W ramach kontraktu STRABAG rozbuduje istniejącą halę przemysłową o nową część produkcyjno-magazynową, magazyn wysokiego składowania oraz obiekty towarzyszące. Powstaną nowe biura, a obecna część biurowo-socjalna zostanie zmodernizowana . Należąca do Nidec Motors & Actuators fabryka powiększy się o ponad 7 tys. m kw. powierzchni, z czego ponad 6,5 tys. m kw. obejmie rozbudowa hali głównej.

- W zakresie naszych prac znajduje się nie tylko rozbudowa i modernizacja obiektu wraz z przygotowaniem całej infrastruktury do potrzeb wyposażania technologicznego. Pracujemy na terenie czynnie działającego zakładu, co stawia przed nami wysokie wymagania w zakresie logistyki i zaangażowania wykwalifikowanej kadry, ponieważ musi być zachowana ciągłość produkcji – mówi Alfred Watzl, członek zarządu STRABAG.

Źródło: STRABAG

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1