reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 maja 2016

NIDEC rozbuduje fabrykę w Niepołomicach

Firma Nidec Motors & Actuators (Poland) sp. z o. o., japoński producent napędów i silników elektrycznych dla motoryzacji zainwestuje w rozbudowę fabryki w Niepołomicach.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma STRABAG, która w ciągu 7,5 miesiąca rozbuduje fabrykę i wykona nową infrastrukturę drogową. Planowany termin zakończenia budowy to październik 2016 roku.

W ramach kontraktu STRABAG rozbuduje istniejącą halę przemysłową o nową część produkcyjno-magazynową, magazyn wysokiego składowania oraz obiekty towarzyszące. Powstaną nowe biura, a obecna część biurowo-socjalna zostanie zmodernizowana . Należąca do Nidec Motors & Actuators fabryka powiększy się o ponad 7 tys. m kw. powierzchni, z czego ponad 6,5 tys. m kw. obejmie rozbudowa hali głównej.

- W zakresie naszych prac znajduje się nie tylko rozbudowa i modernizacja obiektu wraz z przygotowaniem całej infrastruktury do potrzeb wyposażania technologicznego. Pracujemy na terenie czynnie działającego zakładu, co stawia przed nami wysokie wymagania w zakresie logistyki i zaangażowania wykwalifikowanej kadry, ponieważ musi być zachowana ciągłość produkcji – mówi Alfred Watzl, członek zarządu STRABAG.

Źródło: STRABAG

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1