reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 19 maja 2016

TEC Warszawa 2016 – zaczynamy!

Wszystko już gotowe: wystawcy na swoich stanowiskach, goście napływają tłumnie, kawa i przekąski czekają – oficjalnie rozpoczęliśmy targi i seminarium dla branży elektronicznej TEC Warszawa 2016.
W tym roku na targach organizowanych przez Evertiq swoją ofertę prezentuje około 130 wystawców. Spodziewamy się rekordu, jeśli chodzi o liczbę gości – już teraz nasza rejestracja przeżywa oblężenie.

O 9.30 rozpoczynamy wykłady. Na dobry początek będzie można się dowiedzieć, co słychać na rynku robotyzacji branży elektronicznej. Następny temat to coś w sam raz dla praktyków – płytki giętkie i technologia Hot Bar, potem przejdziemy do projektów unijnych. Jak widać, tematyka będzie różnorodna, a to zaledwie trzy z dziewięciu zaplanowanych wystąpień, w których znaleźliśmy sporo miejsca na kwestie związane z internetem rzeczy.

Mamy też coś dla pokrzepienia ciała – kawa i przekąski są dostępne przez cały dzień, a w godzinach 12-14 serwujemy lunch. O atmosferę się nie obawiamy – już teraz widać energię i pozytywne podejście naszych wystawców i gości.

Zespół Evertiq życzy udanego dnia!

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2