reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© 3quarks dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 maja 2016

Firma Yaskawa utworzyła przedstawicielstwo w Polsce

Japoński producent robotów przemysłowych 13 maja otworzył we Wrocławskim Parku Technologicznym swoje jedyne przedstawicielstwo w Polsce.
Firma Yaskawa działa na polskim rynku już od wielu lat. Poprzez przedstawicielstwo w naszym kraju, japoński producent chce rozwijać swoją obecność w Europie. We Wrocławiu powstanie biuro i centrum szkoleniowe firmy, w którym pracować ma 15 osób. Wartość inwestycji w Polsce to ok. 300 tys. EUR.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z utworzenia spółki zależnej Yaskawa, która będzie działać na dynamicznie rosnącym polskim rynku – powiedział Manfred Stern, CEO i prezes Yaskawa Europe, który będzie szefował także polskiej spółce. - To dla nas ważne, by być blisko naszych klientów, którym będziemy mogli zaoferować w Polsce nie tylko kompetentną kadrę zajmującą się sprzedażą, ale także konsultacje dotyczące wdrożeń, wsparcie start-upów oraz lokalne centrum szkoleniowe – dodał Stern.

Źródło: Yaskawa, wroclaw.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2