reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pavelgr dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 maja 2016

Podwyżki w Johnson Controls w Bieruniu

Solidarność ze spółki Johnson Controls w Bieruniu zawarła 6 maja porozumienie z pracodawcą w sprawie podwyżek płac w zakładzie. Podwyżki otrzymają wszyscy pracownicy, którzy pracują w spółce od co najmniej 6 miesięcy.
Od 1 maja średnio o 218 zł brutto wzrosły płace zasadnicze pracowników z co najmniej rocznym stażem pracy ze spółki Johnson Controls w Bieruniu. Zarobki pracowników, którzy w spółce przepracowali pół roku, wzrosły średnio o 84 zł brutto. Ponadto płace 27 pracowników, którzy w ubiegłych latach otrzymywali najniższe stawki podwyżek, wzrosły średnio o 252 zł brutto – informuje „Tygodnik Śląsko-Dąbrowski NSZZ Solidarność”. - Na zmianę dotychczasowych kryteriów przyznawania podwyżek decydujący wpływ miała informacja, że blisko 100 pracowników planuje odejść z zakładu – czytamy w „Tygodniku”.

Bieruńska spółka Johnson Controls zatrudnia około 560 pracowników. Zakład produkuje fotele samochodowe dla fabryki Fiata w Tychach i gliwickiego Opla.Foto: © Johnson Controls

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2