reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pavelgr dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 maja 2016

Podwyżki w Johnson Controls w Bieruniu

Solidarność ze spółki Johnson Controls w Bieruniu zawarła 6 maja porozumienie z pracodawcą w sprawie podwyżek płac w zakładzie. Podwyżki otrzymają wszyscy pracownicy, którzy pracują w spółce od co najmniej 6 miesięcy.
Od 1 maja średnio o 218 zł brutto wzrosły płace zasadnicze pracowników z co najmniej rocznym stażem pracy ze spółki Johnson Controls w Bieruniu. Zarobki pracowników, którzy w spółce przepracowali pół roku, wzrosły średnio o 84 zł brutto. Ponadto płace 27 pracowników, którzy w ubiegłych latach otrzymywali najniższe stawki podwyżek, wzrosły średnio o 252 zł brutto – informuje „Tygodnik Śląsko-Dąbrowski NSZZ Solidarność”. - Na zmianę dotychczasowych kryteriów przyznawania podwyżek decydujący wpływ miała informacja, że blisko 100 pracowników planuje odejść z zakładu – czytamy w „Tygodniku”.

Bieruńska spółka Johnson Controls zatrudnia około 560 pracowników. Zakład produkuje fotele samochodowe dla fabryki Fiata w Tychach i gliwickiego Opla.Foto: © Johnson Controls

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1