reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zortrax Przemysł elektroniczny | 12 maja 2016

Zortrax w nowej siedzibie

Już 16 maja 2016 roku nastąpi otwarcie nowej siedziby głównej Zortrax – producent drukarek 3D pozostaje w Olsztynie.
- Dedykowane pokoje do drukowania 3D, większa powierzchnia biurowa, sale konferencyjne, przestronne powierzchnie magazynowe i spektakularny showroom – tak Zortrax opisuje swoją nową siedzibę.

- To bardzo ważny dzień w historii Zortrax. Chcieliśmy, aby nasza nowa siedziba stanowiła odzwierciedlenie wartości firmy – innowacyjności, jakości i dbałości o detale. Nowa, większa i nowocześniejsza siedziba pozwoli nam utrzymać trend dynamicznego rozwoju, powiększać zespół o nowych specjalistów i podkreślić naszą pozycję rynkową – powiedział Rafał Tomasiak, prezes zarządu Zortrax. - Nie ukrywam również, że wraz z rozwojem naszej globalnej pozycji na rynku druku 3D, zaczęliśmy odczuwać potrzebę posiadania bardziej reprezentacyjnej siedziby. Nasz nowy budynek przy ul. Lubelskiej w Olsztynie w pełni odpowiada tym potrzebom – dodaje prezes spółki.

Zortrax podkreśla, że od momentu powstania notuje błyskawiczny rozwój swojego biznesu oraz nieustannie powiększa kadrę. W całym 2015 r. olsztyńska spółka osiągnęła 37,6 mln PLN przychodów ze sprzedaży, notując trzykrotny wzrost w porównaniu do 2014 roku. Firma zamierza w tym roku zaprezentować i wprowadzić na rynek kolejne rozwiązania druku 3D, m.in. stąd potrzeba większej i bardziej reprezentacyjnej siedziby przedsiębiorstwa – informuje Zortrax.



Źródło: © Zortrax

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1