reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zortrax Przemysł elektroniczny | 12 maja 2016

Zortrax w nowej siedzibie

Już 16 maja 2016 roku nastąpi otwarcie nowej siedziby głównej Zortrax – producent drukarek 3D pozostaje w Olsztynie.
- Dedykowane pokoje do drukowania 3D, większa powierzchnia biurowa, sale konferencyjne, przestronne powierzchnie magazynowe i spektakularny showroom – tak Zortrax opisuje swoją nową siedzibę.

- To bardzo ważny dzień w historii Zortrax. Chcieliśmy, aby nasza nowa siedziba stanowiła odzwierciedlenie wartości firmy – innowacyjności, jakości i dbałości o detale. Nowa, większa i nowocześniejsza siedziba pozwoli nam utrzymać trend dynamicznego rozwoju, powiększać zespół o nowych specjalistów i podkreślić naszą pozycję rynkową – powiedział Rafał Tomasiak, prezes zarządu Zortrax. - Nie ukrywam również, że wraz z rozwojem naszej globalnej pozycji na rynku druku 3D, zaczęliśmy odczuwać potrzebę posiadania bardziej reprezentacyjnej siedziby. Nasz nowy budynek przy ul. Lubelskiej w Olsztynie w pełni odpowiada tym potrzebom – dodaje prezes spółki.

Zortrax podkreśla, że od momentu powstania notuje błyskawiczny rozwój swojego biznesu oraz nieustannie powiększa kadrę. W całym 2015 r. olsztyńska spółka osiągnęła 37,6 mln PLN przychodów ze sprzedaży, notując trzykrotny wzrost w porównaniu do 2014 roku. Firma zamierza w tym roku zaprezentować i wprowadzić na rynek kolejne rozwiązania druku 3D, m.in. stąd potrzeba większej i bardziej reprezentacyjnej siedziby przedsiębiorstwa – informuje Zortrax.Źródło: © Zortrax

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2