reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 maja 2016

Staże w Ryanair dla studentów Politechniki Wrocławskiej

Politechniką Wrocławska i firma Ryanair podpisały list intencyjny o współpracy. Porozumienie zakłada m.in. organizację w nowym centrum IT letnich staży dla najlepszych studentów.
– Ta umowa to duża szansa nie tylko dla naszej uczelni, ale przede wszystkim dla studentów – mówił prof. Tadeusz Więckowski podczas uroczystego podpisania umowy. – Badania związane z lotnictwem są u na mocno rozwijane, więc wydaje mi się, że to szansa na przyszłość. Losy naszych absolwentów nie są nam obojętne, dlatego staramy się im pomagać już podczas nauki i myślę, że znajdą się oni w polu zainteresowań takiej firmy jak Ryanair.

Centrum informatyczne Ryanair o nazwie „Laboratorium Podróży Travel Labs Polska” swoją siedzibę będzie miało w biurowcu przy ul. Św. Mikołaja, a jego oficjalne otwarcie jest zaplanowane na sierpień. Obecnie pracuje w nim 30 osób, a w ciągu najbliższych dwóch-trzech miesięcy zostanie zatrudnionych kolejne 90. Poszukiwani będą specjaliści z takich dziedzin jak np. Android developers, Javascript engineer, .Net engineer, iOS developer, Data scientist czy security engineer.

– Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Politechniką Wrocławską, przede wszystkim ze względu na wysoki poziom nauki i wysokie kwalifikacje absolwentów uczelni – podkreślał John Hurley. – Mamy nadzieję, że nasze nowe laboratorium skorzysta z ich umiejętności, a współpraca z uczelnią nadal będzie rozwijana.

Źródło: Pryzmat, magazyn Politechniki Wrocławskiej

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2