reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evgenydn dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 maja 2016

Lista 500: te firmy najbardziej zwiększyły zyski

„Rzeczpospolita” w opublikowanym dodatku „Lista 500” największych polskich przedsiębiorstw wyróżniła firmy, które w 2015 roku najbardziej poprawiły wynik finansowy netto.
Redakcja „Rzeczpospolitej” spośród 500 największych przedsiębiorców w naszym kraju wybrała 50 podmiotów, które zanotowały największy wzrost zysku netto. Kilka z nich to firmy działające w branży elektronicznej lub związane z tym sektorem. Rekordzistą jest tu Philips Lighting Poland z Piły, który co prawda w „pięćsetce” spadł z pozycji 54 na 83, ale jeśli chodzi o zysk radził sobie doskonale.

Wśród firm, które najbardziej poprawiły wynik netto uwzględniliśmy także przedsiębiorstwo z branży motoryzacyjnej, czyli Jonson Controls Siemianowice. Dane finansowe w tys. PLN.Źródło: © Rzeczpospolita

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1