reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evgenydn dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 maja 2016

Lista 500: te firmy najbardziej zwiększyły zyski

„Rzeczpospolita” w opublikowanym dodatku „Lista 500” największych polskich przedsiębiorstw wyróżniła firmy, które w 2015 roku najbardziej poprawiły wynik finansowy netto.
Redakcja „Rzeczpospolitej” spośród 500 największych przedsiębiorców w naszym kraju wybrała 50 podmiotów, które zanotowały największy wzrost zysku netto. Kilka z nich to firmy działające w branży elektronicznej lub związane z tym sektorem. Rekordzistą jest tu Philips Lighting Poland z Piły, który co prawda w „pięćsetce” spadł z pozycji 54 na 83, ale jeśli chodzi o zysk radził sobie doskonale.

Wśród firm, które najbardziej poprawiły wynik netto uwzględniliśmy także przedsiębiorstwo z branży motoryzacyjnej, czyli Jonson Controls Siemianowice. Dane finansowe w tys. PLN.Źródło: © Rzeczpospolita

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1