reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 11 września 2009

PCB Service reprezentantem Ucamco na Polskę

Ucamco (wcześniej Barco ETS) ogłosiło zawarcie umowy z PCB Service Sp. z o.o., który będzie agentem firmy na terenie Polski.
PCB Service Sp. z o.o. będzie oferował pełen zakres produktów Ucamco, w tym między innymi serie laserowych fotoploterów SilverWriter oraz Calibr8tor, software z rodziny UCAM, rozwiązania sprzedażowe Integr8tor PCB czy niedawno wprowadzony innowacyjny software SmartPlate, wspomagający nakładanie powłok.

Michael Lukaschek, Dyrektor Zarządzający PCB Service Sp. z o.o. komentuje zawarcie umowy: ‘Asortyment ploterów i oprogramowania Ucamco dobrze pasuje do naszego portfolio sprzętu AOI. Produkty Ucamco są równocześnie dobrze rozpoznawane i darzone zaufaniem na polskim rynku. W połączeniu z naszym obecnym asortymentem produktów będziemy w stanie wesprzeć innowacyjne procesy produkcyjne naszych nowych i obecnych klientów’.

Karel Tavernier, Dyrektor Zarządzający Ucamco dodaje: ‘Nasza wyraźna obecność na lokalnych rynkach jest ważnym czynnikiem dla klientów, Polska natomiast jest szybko rozwijającym się rynkiem. Znamy zespół tworzący PCB Service Sp. z o.o. od bardzo dawna i jesteśmy pewni, iż są oni idealnym partnerem do obsługi polskich producentów PCB’.

Umowa pomiędzy firmami dotyczy sprzedaży i marketingu. Wsparcie techniczne dla sprzętu i oprogramowania będzie świadczone bezpośrednio z centrali Ucamco w Gent (Belgia).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2