reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© siarhei tsalko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 maja 2016

DGTronik rozwija produkcję rozwiązań LED-owych

Pomorska firma DGTronik zamierza zwiększyć produkcję źródeł światła opartych na diodach LED z 60 tys. do 100 tys. w skali roku.
Firma DGTronik specjalizuje się w montażu kontraktowym elektroniki dla klientów krajowych i zagranicznych. W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja źródeł światła opartych na diodach LED. Na 2016 r. dla jednego z klientów firma ma zakontraktowane min. 60 tys. sztuk źródeł światła, jednak przewidywany jest wzrost produkcji do 100 tys. szt. w skali roku. - Wdrożenie wspomnianej produkcji wiązało się z optymalizacją procesu montażu SMT, mechaniki oraz testowania, dzięki czemu osiągnięta została bardzo wysoka wydajność produkcji przy zerowym poziomie wad produktów wysyłanych do klienta – informuje firma w komunikacie.

Z ofertą DGTronika można będzie się zapoznać na konferencji TEC Warszawa 2016, która odbędzie się 19 maja w hotelu Sound Garden. DGTronik będzie jednym ze 130 wystawców na organizowanych przez Evertiq targach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1