reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© siarhei tsalko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 maja 2016

DGTronik rozwija produkcję rozwiązań LED-owych

Pomorska firma DGTronik zamierza zwiększyć produkcję źródeł światła opartych na diodach LED z 60 tys. do 100 tys. w skali roku.
Firma DGTronik specjalizuje się w montażu kontraktowym elektroniki dla klientów krajowych i zagranicznych. W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja źródeł światła opartych na diodach LED. Na 2016 r. dla jednego z klientów firma ma zakontraktowane min. 60 tys. sztuk źródeł światła, jednak przewidywany jest wzrost produkcji do 100 tys. szt. w skali roku. - Wdrożenie wspomnianej produkcji wiązało się z optymalizacją procesu montażu SMT, mechaniki oraz testowania, dzięki czemu osiągnięta została bardzo wysoka wydajność produkcji przy zerowym poziomie wad produktów wysyłanych do klienta – informuje firma w komunikacie.

Z ofertą DGTronika można będzie się zapoznać na konferencji TEC Warszawa 2016, która odbędzie się 19 maja w hotelu Sound Garden. DGTronik będzie jednym ze 130 wystawców na organizowanych przez Evertiq targach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1