reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dimitry romanchuck dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 maja 2016

PKC połączy siły z firmą EMS

PKC Group podpisało umowę dotyczącą rozpoczęcia negocjacji w sprawie utworzenia spółki joint venture z dostawcą usług EMS.
Nazwa firmy zajmującej się montażem kontraktowym pozostaje na razie tajemnicą. Wiadomo, że jest to przedsiębiorstwo, które od dawna obsługuje międzynarodowe koncerny, szczególnie te działające w branży medycznej. Jeśli chodzi o klientów biznesu elektronicznego PKC, to działają oni głównie w sektorze przemysłowym, telekomunikacyjnym i medycznym. Celem utworzenia joint venture jest połączenie działalności elektronicznej obydwu firm, co pozwoli na dalszy rozwój tego obszaru i silniejszą obecność firmy w Azji i Europie.

Według niepotwierdzonych informacji, przyszły partner PKC posiada kilka zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Azji.

Na powołanie spółki joint venture poczekamy jeszcze do zakończenie negocjacji, a finalizacja całego procesu spodziewana jest w pierwszym kwartale 2017 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1