reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© photong dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 kwietnia 2016

Panasonic i Siemens razem dla produkcji elektroniki

Panasonic i Siemens podpisały wczoraj porozumienie, zgodnie z którym firmy będą wspólnie pracować nad rozwiązaniami automatyki dla branży elektronicznej.
Jak dotąd Panasonic i Siemens pracowały niezależnie nad koncepcjami dotyczącymi automatyzacji i cyfryzacji produkcji. Teraz firmy chcą połączyć siły i wspólnie opracowywać nie tylko indywidualne linie produkcyjne, ale tworzyć standardy obejmujące wszystkie procesy produkcyjne w fabrykach, jak i w całej firmie.

- Aby zasadniczo poprawić wydajność oraz jakość urządzeń do montażu elektroniki, zasadniczą sprawą jest połączenie maszyn wyprodukowanych przez różne firmy, by móc zarządzać całym zakładem w czasie rzeczywistym – powiedział Hiroyuki Aota, dyrektor Factory Solutions Business w Panasonic Corporation.

- Produkcja elektroniki ma olbrzymi potencjał w zakresie cyfryzacji. Zintegrowane rozwiązania z obszaru automatyki umożliwią wyraźny wzrost zarówno wydajności, jak i jakości – skomentował Anton S. Huber, szef działu Digital Factory w Siemensie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2