reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rawpixelimages dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 kwietnia 2016

Comarch umacnia pozycję w Malezji

Comarch dołączył do największej organizacji zrzeszającej przedsiębiorstwa ICT w Malezji, PIKOM, której celem jest rozwój branży poprzez promowanie współpracy wśród firm członkowskich.
PIKOM, The National ICT Association of Malaysia, jest organizacją non-profit reprezentującą przemysł informatyczny w Malezji. Obecnie do PIKOM należy 1000 firm i przedsiębiorstw związanych z branżą ICT, które dzięki członkostwu mają szansę na współpracę na różnych płaszczyznach. Daje to możliwości wymiany doświadczeń i wiedzy a także wsparcia przy wprowadzaniu nowych produktów. Warto zaznaczyć, że organizacja obsługuje 80% całego rynku Malezji, a liczba ta wciąż rośnie.

PIKOM powstał w 1986 roku by stworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi branży informatycznej w Malezji. Jest platformą do współpracy dla zrzeszonych firm w celu promowania ich rozwoju, a co za tym idzie branży ICT na tamtejszym rynku.

- Członkostwo Comarch w PIKOM jest potwierdzeniem wartości dodanej, jaką nasza firma przynosi na tutejszy rynek. Współpraca z organizacją PIKOM oraz pozostałymi zrzeszonymi firmami niesie ze sobą wiele szans; otwiera drzwi do współpracy z innymi przedsiębiorstwami, pozwala nawiązać relacje z potencjalnymi klientami a także zyskać większy udział w rynku oraz poszerzyć horyzonty na pozostałe państwa Azji Południowo-Wschodniej . Rozwój branży informatycznej w tym regionie świata od wielu lat jest bardzo dynamiczny, co dla Comarchu jest znakomitą okazją do dalszego rozwoju, a członkostwo w PIKOM jest jednym z katalizatorów ku temu służących – komentuje Jarosław Włudyka, country manager Comarch w Malezji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1