reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© yuri arcurs dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 kwietnia 2016

PGZ nawiązuje współpracę z duńskim koncernem

Polska Grupa Zbrojeniowa podpisała list intencyjny o współpracy z duńskim koncernem Northern VO Vehicle Operations.
Northern VO Vehicle Operations zajmuje się produkcją i serwisowaniem sprzętu transportowego. Podpisany list intencyjny zakłada dotyczy m.in. kooperacji biznesowej oraz rozwoju innowacji w sektorze obronnym, zwłaszcza w dziedzinie wojskowych pojazdów transportowych.

– Mam nadzieję na wielostronną współpracę. Jestem przekonany, iż będzie ona korzystna dla obu stron. Ze szczerą radością witam przykład współpracy między duńskim podmiotem i największym polskim podmiotem zbrojeniowym, czyli Polską Grupą Zbrojeniową. Zdaję sobie sprawę, że jest to wynik wielu tygodni ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że będzie to punkt wyjścia do jeszcze ściślejszej współpracy w przyszłości, np. w dziedzinie przemysłu stoczniowego i marynarki wojennej. Polska może poszczycić się znakomitymi zdolnościami produkcyjnymi i wykwalifikowanym personelem. Dania ma mnóstwo innowacyjnych pomysłów. Sądzę, że to sytuacja, w której obie strony wygrywają – powiedział premier Danii Lars Løkke Rasmussen.

Źródło: PGZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2