reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© yuri arcurs dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 kwietnia 2016

PGZ nawiązuje współpracę z duńskim koncernem

Polska Grupa Zbrojeniowa podpisała list intencyjny o współpracy z duńskim koncernem Northern VO Vehicle Operations.
Northern VO Vehicle Operations zajmuje się produkcją i serwisowaniem sprzętu transportowego. Podpisany list intencyjny zakłada dotyczy m.in. kooperacji biznesowej oraz rozwoju innowacji w sektorze obronnym, zwłaszcza w dziedzinie wojskowych pojazdów transportowych.

– Mam nadzieję na wielostronną współpracę. Jestem przekonany, iż będzie ona korzystna dla obu stron. Ze szczerą radością witam przykład współpracy między duńskim podmiotem i największym polskim podmiotem zbrojeniowym, czyli Polską Grupą Zbrojeniową. Zdaję sobie sprawę, że jest to wynik wielu tygodni ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że będzie to punkt wyjścia do jeszcze ściślejszej współpracy w przyszłości, np. w dziedzinie przemysłu stoczniowego i marynarki wojennej. Polska może poszczycić się znakomitymi zdolnościami produkcyjnymi i wykwalifikowanym personelem. Dania ma mnóstwo innowacyjnych pomysłów. Sądzę, że to sytuacja, w której obie strony wygrywają – powiedział premier Danii Lars Løkke Rasmussen.

Źródło: PGZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2