reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LENZ Przemysł elektroniczny | 12 kwietnia 2016

LENZ już w nowej siedzibie

Najważniejszym elementem ukończonej inwestycji, poza częścią biurową i konferencyjną, jest magazyn o powierzchni 500 m kw. przeznaczony tylko na składowanie materiałów lutowniczych.
W marcu firma LENZ przeprowadziła się do nowej siedziby. Budowa nowego obiektu zlokalizowanego w Tychach rozpoczęła się wiosną 2015 roku i zakończyła po 10 miesiącach. Dzięki nowemu magazynowi LENZ może teraz buforować materiały lutownicze na 2-3 miesięczne zapotrzebowanie produkcyjne odbiorców, co zapewnia natychmiastową realizację zamówień – podkreśla firma.

Magazyn pozwala m.in. na składowanie kilkudziesięciu rodzajów drutów i spoiw, duża komora chłodnicza mieści kilka ton różnych typów past, a magazyn chemiczny zróżnicowanych odmian topników. Składowanie takich ilości materiałów chemicznych wymaga specjalnej infrastruktury technicznej magazynu z rozbudowanymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi i z systemem wentylacji oraz kontroli klimatu. Konieczne było wykonanie systemów ociekowych zapewniających ochronę środowiskową i wykonanie magazynu zgodnie z zasadami ochrony przed wyładowaniami ESD, ppoż., itp.


© LENZ

LENZ działa na rynku już od 1991 roku. Firma oferuje materiały lutownicze, piece lutownicze oraz agregaty i urządzenia do reworku. Dodatkowo LENZ świadczy usługi m.in. z zakresu analizy składu lutowia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2