reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Manta Przemysł elektroniczny | 23 marca 2016

Nowa strategia Manty

Firma Manta SA ogłosiła nowy plan rozwoju związany z rozbudową działu zakupów oraz R&D w Chinach.
Dwa tygodnie temu Manta hucznie świętowała otwarcie biura zakupowego w Shenzhen, znajdującego się w parku technologicznym FUTIAN. Nowa siedziba odpowiedzialna będzie za m.in.: kontrolę zakupów i jakości oraz inspekcje wraz z konsolidacjami przesyłek. - Zmiany te pozwolą wprowadzić olbrzymie oszczędności i znacznie poprawią efektywność operacji logistycznych. W tym celu Manta podpisała bezpośrednią umowę z jednym z największych przewoźników morskich i lotniczych – poinformowała spółka w komunikacie.

Manta podkreśla, że rozwija także dział R&D, zatrudniając pięciu inżynierów z dużym doświadczeniem zdobytym od największych chińskich producentów, mających swe centra w okolicach Futian. W nowym biurze pracuje łącznie 15 osób na powierzchni 500 m kw. Atrakcją nowej siedziby jest showroom o powierzchni 200 m kw., wyposażony w kompletny system SMARTHOME sterowany z poziomu smartfona lub tabletu. Integralną częścią biura jest nowe centrum fotograficzne o powierzchni 50 m kw. wyposażone w profesjonalny sprzęt do fotografowania i obróbki cyfrowej zdjęć produktów.

- Pracowałem na tym projektem przez ostatnie 12 miesięcy w ciszy i skupieniu. Jest to najwyższy czas, by zrealizować nasze marzenia, by lokalna i polska firma zaczęła ekspansję międzynarodową na nieosiągalnych do tej pory rynkach. To co robiliśmy do tej pory, czyli integracja firmware na urządzeniach mobilnych to dopiero początek obranej ścieżki rozwoju i ekspansji firmy – powiedział prezes Manty Bogdan Wiciński, dodając na koniec ”Sky is the limit”.

© Manta

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2