reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Manta Przemysł elektroniczny | 23 marca 2016

Nowa strategia Manty

Firma Manta SA ogłosiła nowy plan rozwoju związany z rozbudową działu zakupów oraz R&D w Chinach.
Dwa tygodnie temu Manta hucznie świętowała otwarcie biura zakupowego w Shenzhen, znajdującego się w parku technologicznym FUTIAN. Nowa siedziba odpowiedzialna będzie za m.in.: kontrolę zakupów i jakości oraz inspekcje wraz z konsolidacjami przesyłek. - Zmiany te pozwolą wprowadzić olbrzymie oszczędności i znacznie poprawią efektywność operacji logistycznych. W tym celu Manta podpisała bezpośrednią umowę z jednym z największych przewoźników morskich i lotniczych – poinformowała spółka w komunikacie.

Manta podkreśla, że rozwija także dział R&D, zatrudniając pięciu inżynierów z dużym doświadczeniem zdobytym od największych chińskich producentów, mających swe centra w okolicach Futian. W nowym biurze pracuje łącznie 15 osób na powierzchni 500 m kw. Atrakcją nowej siedziby jest showroom o powierzchni 200 m kw., wyposażony w kompletny system SMARTHOME sterowany z poziomu smartfona lub tabletu. Integralną częścią biura jest nowe centrum fotograficzne o powierzchni 50 m kw. wyposażone w profesjonalny sprzęt do fotografowania i obróbki cyfrowej zdjęć produktów.

- Pracowałem na tym projektem przez ostatnie 12 miesięcy w ciszy i skupieniu. Jest to najwyższy czas, by zrealizować nasze marzenia, by lokalna i polska firma zaczęła ekspansję międzynarodową na nieosiągalnych do tej pory rynkach. To co robiliśmy do tej pory, czyli integracja firmware na urządzeniach mobilnych to dopiero początek obranej ścieżki rozwoju i ekspansji firmy – powiedział prezes Manty Bogdan Wiciński, dodając na koniec ”Sky is the limit”.

© Manta

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1