reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© orcearo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 marca 2016

Bang & Olufsen partnerem LG Electronics

Duńska firma Bang & Olufsen oraz LG Electronics zawarły umowę partnerstwa strategicznego dotyczącego produkcji telewizorów.
Chociaż telewizory produkowane przez Bang & Olufsen cieszą się dobrą opinią, nie brakuje też głosów krytyki, zarzucających firmie, że ich rozwój technologiczny jest wolniejszy niż w przypadku konkurentów. Partnerstwo z południowokoreańskim gigantem mogłoby zdecydowanie pomóc rozwiązać ten problem. LG Electronics zajmie się produkcją telewizorów duńskiej firmy oraz ich rozwojem, podczas gdy projektowanie i akustyka pozostanie w rękach Bang & Olufsen.

Bang & Olufsen działa na rynku od 90 lat. W ciągu ostatnich trzech lat firmie nie udało się wypracować zysków. W listopadzie 2015 roku Bang & Olufsen poinformował, że szuka inwestora, natomiast w zeszły piątek firma przyznała, że trwają negocjacje z potencjalnym kupcem, ale nie podała żadnych szczegółów.

Źródło: Reuters, endgadget.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1