reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© orcearo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 marca 2016

Bang & Olufsen partnerem LG Electronics

Duńska firma Bang & Olufsen oraz LG Electronics zawarły umowę partnerstwa strategicznego dotyczącego produkcji telewizorów.
Chociaż telewizory produkowane przez Bang & Olufsen cieszą się dobrą opinią, nie brakuje też głosów krytyki, zarzucających firmie, że ich rozwój technologiczny jest wolniejszy niż w przypadku konkurentów. Partnerstwo z południowokoreańskim gigantem mogłoby zdecydowanie pomóc rozwiązać ten problem. LG Electronics zajmie się produkcją telewizorów duńskiej firmy oraz ich rozwojem, podczas gdy projektowanie i akustyka pozostanie w rękach Bang & Olufsen.

Bang & Olufsen działa na rynku od 90 lat. W ciągu ostatnich trzech lat firmie nie udało się wypracować zysków. W listopadzie 2015 roku Bang & Olufsen poinformował, że szuka inwestora, natomiast w zeszły piątek firma przyznała, że trwają negocjacje z potencjalnym kupcem, ale nie podała żadnych szczegółów.

Źródło: Reuters, endgadget.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2