reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu-viitanen-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 marca 2016

Comarch podpisał dwie umowy z firmą Budimex

Kontrakty zlecone przez grupę Comarch firmie Budimex są warte łącznie 74,05 mln PLN. Dotyczą budowy i przebudowy obiektów w Krakowie.
18 marca Comarch podpisał dwie umowy z firmą Budimex. Pierwsza dotyczy realizacji szóstego etapu inwestycji w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Krakowie (budynek SSE7). Budimex postawi budynek biurowy wraz z infrastrukturą drogową i techniczną oraz zajmie się dostawą niezbędnych materiałów i urządzeń. Powierzchnia całkowita budynku będzie wynosić 27 736,07 m kw. Wartość umowy wynosi 69 704 097 zł netto. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2017 r.

Drugi kontrakt zakłada przebudowę budynku SSE6 (Studio 1) w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Krakowie. Przebudowywany przez Budimex obiekt zmieni funkcję z magazynowej na produkcyjną, umowa zakłada także wykonanie infrastruktury drogowej i technicznej oraz dostawę niezbędnych materiałów i urządzeń. Wartość umowy wynosi 4 350 000 zł netto. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2016 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1