reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu-viitanen-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 marca 2016

Comarch podpisał dwie umowy z firmą Budimex

Kontrakty zlecone przez grupę Comarch firmie Budimex są warte łącznie 74,05 mln PLN. Dotyczą budowy i przebudowy obiektów w Krakowie.
18 marca Comarch podpisał dwie umowy z firmą Budimex. Pierwsza dotyczy realizacji szóstego etapu inwestycji w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Krakowie (budynek SSE7). Budimex postawi budynek biurowy wraz z infrastrukturą drogową i techniczną oraz zajmie się dostawą niezbędnych materiałów i urządzeń. Powierzchnia całkowita budynku będzie wynosić 27 736,07 m kw. Wartość umowy wynosi 69 704 097 zł netto. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2017 r.

Drugi kontrakt zakłada przebudowę budynku SSE6 (Studio 1) w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Krakowie. Przebudowywany przez Budimex obiekt zmieni funkcję z magazynowej na produkcyjną, umowa zakłada także wykonanie infrastruktury drogowej i technicznej oraz dostawę niezbędnych materiałów i urządzeń. Wartość umowy wynosi 4 350 000 zł netto. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2016 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1