reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Elephant Przemysł elektroniczny | 18 marca 2016

Elephant Door zmierza na globalny rynek

Inteligentny system alarmowy opracowany przez polską spółkę ma być dostępny na rodzimym rynku oraz w krajach UE i Stanach Zjednoczonych.
Elephant Door, inteligentny system alarmowy, zwyciężył w konkursie THINK BIG organizowanym przez UPC Biznes. Dzięki wygranej Elephant Door zdobył nie tylko fundusze na dalszy rozwój urządzenia, ale również zyskał możliwość uczestnictwa w sesjach z mentorami biznesu i twórcami najbardziej rozpoznawalnych polskich marek technologicznych. To już kolejna wygrana, po Business Mixer, ScaleMeGlobal oraz Microsoft Continuum, twórców smart alarmu.

– Niezmiernie cieszy nas fakt, że Elephant został uznany za najlepszą małą firmę z globalnymi ambicjami. Od samego początku istnienia firmy postawiliśmy sobie za cel zredefiniowanie bezpieczeństwa. Dzięki innowacjom i nastawieniu na potrzeby klientów chcemy zapewnić je jak największej grupie osób. Takie jest też zadanie naszego pierwszego produktu – Elepahnt Door. Chcemy, aby produkt ten był dostępny na całym świecie – mówi Radosław Pallach, CEO firmy Elephant. – Wygrana w konkursie THINK BIG to dla nas niesamowita szansa. Dzięki niej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że nasz produkt jest innowacyjny i dopasowany do aktualnych potrzeb, ale przede wszystkim, że wejście na globalny rynek jest dobrym kierunkiem – dodaje Pallach.

Jak mówi pomysłodawca Elephant Door Radosław Pallach, w lutym br. ruszyło przygotowanie do jego produkcji. – Obecnie jesteśmy na bardzo zaawansowanym etapie, który pozwoli na uruchomienie sprzedaży naszego smart alarmu w ciągu kilku miesięcy – wyjaśnia Radosław Pallach,. To jednak nie wszystko. – Mogę również zdradzić, że jesteśmy w trakcie przygotowywania kompleksowej i bardzo atrakcyjnej oferty dla zainteresowanych, która pozwoli nabyć Elephant Door w przedsprzedaży. O szczegółach będziemy informować już wkrótce – dodaje.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1