reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Elephant Przemysł elektroniczny | 18 marca 2016

Elephant Door zmierza na globalny rynek

Inteligentny system alarmowy opracowany przez polską spółkę ma być dostępny na rodzimym rynku oraz w krajach UE i Stanach Zjednoczonych.
Elephant Door, inteligentny system alarmowy, zwyciężył w konkursie THINK BIG organizowanym przez UPC Biznes. Dzięki wygranej Elephant Door zdobył nie tylko fundusze na dalszy rozwój urządzenia, ale również zyskał możliwość uczestnictwa w sesjach z mentorami biznesu i twórcami najbardziej rozpoznawalnych polskich marek technologicznych. To już kolejna wygrana, po Business Mixer, ScaleMeGlobal oraz Microsoft Continuum, twórców smart alarmu.

– Niezmiernie cieszy nas fakt, że Elephant został uznany za najlepszą małą firmę z globalnymi ambicjami. Od samego początku istnienia firmy postawiliśmy sobie za cel zredefiniowanie bezpieczeństwa. Dzięki innowacjom i nastawieniu na potrzeby klientów chcemy zapewnić je jak największej grupie osób. Takie jest też zadanie naszego pierwszego produktu – Elepahnt Door. Chcemy, aby produkt ten był dostępny na całym świecie – mówi Radosław Pallach, CEO firmy Elephant. – Wygrana w konkursie THINK BIG to dla nas niesamowita szansa. Dzięki niej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że nasz produkt jest innowacyjny i dopasowany do aktualnych potrzeb, ale przede wszystkim, że wejście na globalny rynek jest dobrym kierunkiem – dodaje Pallach.

Jak mówi pomysłodawca Elephant Door Radosław Pallach, w lutym br. ruszyło przygotowanie do jego produkcji. – Obecnie jesteśmy na bardzo zaawansowanym etapie, który pozwoli na uruchomienie sprzedaży naszego smart alarmu w ciągu kilku miesięcy – wyjaśnia Radosław Pallach,. To jednak nie wszystko. – Mogę również zdradzić, że jesteśmy w trakcie przygotowywania kompleksowej i bardzo atrakcyjnej oferty dla zainteresowanych, która pozwoli nabyć Elephant Door w przedsprzedaży. O szczegółach będziemy informować już wkrótce – dodaje.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2