reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 września 2009

Rynek niemiecki napędza sprzedaż Essemtec

Szwajcarski Essemtec AG ogłosił, iż jego średniomiesięczna sprzedaż w lipcu i sierpniu wzrosła o 58% w stosunku do wyników, uzyskiwanych w pierwszej połowie roku.
Essemtec podkreśla, iż wzrost sprzedaży jest tym bardziej niezwykły, biorąc pod uwagę cykliczny spadek obrotów w miesiącach letnich, spowodowany przerwą wakacyjną.

’Pozytywne prognozy, wygłaszane ostatnio przez ekspertów ekonomicznych, dotyczące odwracania się niekorzystnych trendów w gospodarce, pozwalają nam na pewien optymizm, potwierdzany przez ostatnie wyniki sprzedaży’ mówi Martin Ziehbrunner, dyrektor zarządzający Essemtec AG. Szwajcarski producent SMT w szczególności odczuł wzrost popytu na rynku niemieckim. Niemniej jednak również dane z innych rynków, takich jak przykładowo Północna Ameryka, pozwalają zarządowi firmy myśleć optymistycznie o przyszłości. Z opisanych względów, centrala Essemtec AG zakłada dalszy wzrost gospodarczy i spodziewa się stopniowego rozwój sprzedaży.

’Naturalnie, my również odczuwaliśmy w ostatnich miesiącach silną presję na koszty i spadek popytu. Niemniej jednak, te niekorzystne zjawiska wywarły na nas znacznie łagodniejszy wpływ, niż miało to miejsce w przypadku innych uczestników rynku. Pozostaliśmy silnym, rzetelny partnerem dla naszych klientów w czasie kryzysu. Przebrnęliśmy również przez ten okres bez znaczących ograniczeń personelu, optymalizując nasze procesy produkcyjne i czyniąc je bardziej efektywnymi. Dodatkowo, zainwestowaliśmy w innowacyjne projekty, których owoce będziemy zbierać w nadchodzących miesiącach i latach’ kontynuuje Martin Ziehbrunner.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-2