reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anatoly abyshev dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 marca 2016

PGZ chce rozwijać działalność w Radomiu

W Radomiu powstanie Centrum Innowacyjności Polskiego Przemysłu Zbrojeniowego oraz Centrum Szkoleń i Rozwoju Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
PGZ ucina pogłoski, jakoby spółka zamierzała zakończyć działalność w Radomiu i przenieść się do Warszawy. Podczas konferencji prasowej, prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Arkadiusz Siwko podkreślał, że Radom to tradycyjnie ważny ośrodek zbrojeniowy w Polsce. Firma zapowiada utworzenie w Radomiu Centrum Innowacyjności Polskiego Przemysłu Zbrojeniowego, w którym będą powstawały nowatorskie rozwiązania dla wojska. Kolejną inicjatywą będzie uruchomienie Centrum Szkoleń i Rozwoju, dzięki któremu wszystkie spółki należące do PGZ będą mogły “podnosić jakość dotychczasowej pracy, systemu zarządzania i kontrolingu”.

PGZ rozważa także pozyskanie stałej siedziby w Radomiu, w tej chwili firma wynajmuje zajmowane pomieszczenia.

Źródło: wnp.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1