reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anatoly abyshev dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 marca 2016

PGZ chce rozwijać działalność w Radomiu

W Radomiu powstanie Centrum Innowacyjności Polskiego Przemysłu Zbrojeniowego oraz Centrum Szkoleń i Rozwoju Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
PGZ ucina pogłoski, jakoby spółka zamierzała zakończyć działalność w Radomiu i przenieść się do Warszawy. Podczas konferencji prasowej, prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Arkadiusz Siwko podkreślał, że Radom to tradycyjnie ważny ośrodek zbrojeniowy w Polsce. Firma zapowiada utworzenie w Radomiu Centrum Innowacyjności Polskiego Przemysłu Zbrojeniowego, w którym będą powstawały nowatorskie rozwiązania dla wojska. Kolejną inicjatywą będzie uruchomienie Centrum Szkoleń i Rozwoju, dzięki któremu wszystkie spółki należące do PGZ będą mogły “podnosić jakość dotychczasowej pracy, systemu zarządzania i kontrolingu”.

PGZ rozważa także pozyskanie stałej siedziby w Radomiu, w tej chwili firma wynajmuje zajmowane pomieszczenia.

Źródło: wnp.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1