reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© youssouf cader dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 marca 2016

Pobieranie danych z prędkością 1 Gb/s

Firmy Ericsson i Qualcomm przeprowadziły pomyślnie test sieci i urządzeń dla funkcji LTE-Advanced, która pozwala na pobieranie z danych prędkością 1 Gb/s.
- Ten komercyjny techniczny krok milowy osiągnięto dzięki pomyślnemu testowaniu interoperacyjności modemu Snapdragon X16 LTE, produktu firmy Qualcomm Technologies, w siedzibie firmy Ericsson w Szwecji, czego świadkami byli przedstawiciele firmy Telstra – czytamy w komunikacie. Organizacja ekosystemu otwiera drzwi dla wiodących operatorów, takich jak Telstra, oraz producentów urządzeń takich jak NETGEAR, w zakresie wprowadzania poziomów usług 1 Gb/s – informuje dalej Ericsson.

- Gigabit LTE umożliwi operatorom duże przyspieszenie pracy operatorów podczas przechodzenia do standardu 5G. Oczywiście prędkości, z których korzystają teraz konsumenci, zależą po części od technologii stosowanej w ich urządzeniach. To dlatego wsparcie i zaangażowanie Qualcomm Technologies w przygotowywanie chipsetów umożliwiających zapewnianie dostępności funkcji szerokopasmowych w smartfonach i urządzeniach mobilnych w tym roku jest takie ważne – powiedział Thomas Norén, Head of Radio Product Management, Ericsson.

- Cieszymy się ze współpracy z innymi liderami technologii mobilnych, takimi jak Ericsson, Telstra i NETGEAR, gdyż pozwoli nam to wprowadzić te innowacje dla użytkowników na całym świecie – skomentował Serge Willenegger, starszy wiceprezes, Product Management, Qualcomm Technologies.

Źródło: Ericsson

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2