reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© james boardman dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 marca 2016

Kolejny kontrakt Kongsberga w Pruszkowie

Kongsberg Automotive podpisał kontrakt na produkcję ogrzewanych paneli drzwiowych dla jednego z europejskich producentów samochodów klasy premium.
Produkcja paneli będzie się odbywała w zakładzie Kongsberg Automotive w Pruszkowie. Umowa została podpisana na 4 lata, a produkcja komponentów rozpocznie się w trzecim kwartale 2017 roku. Firma nie podała wartości kontraktu.

To kolejna dobra wiadomość dotycząca pruszkowskiego zakładu firmy Kongsberg Automotive w tym roku. Na początku lutego informowaliśmy o wartej 26,7 mln PLN umowie na produkcję systemów masażu i inych komponenty siedzeń samochodowych przeznaczonych do luksusowego modelu SUV-a. W styczniu ruszyła także duża inwestycja firmy: nowy zakład produkcyjny, o powierzchni ponad 6 300 m kw., powstanie w Koluszkach jeszcze w tym roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2