reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© enruta dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 lutego 2016

Rozszerzenie zarządu Apator

Apator SA poinformował, że w dniu 18 lutego 2016 roku Rada Nadzorcza powołała w skład zarządu Piotra Dobrowolskiego, który odpowiedzialny będzie za zarządzanie obszarem energetyki zawodowej w grupie Apator.
W związku z powyższym od dnia 22 lutego 2016 roku zarząd Apator SA działać będzie w następującym, trzyosobowym składzie: Andrzej Szostak - Prezes Zarządu, Piotr Nowak - Członek Zarządu oraz Piotr Dobrowolski - Członek Zarządu.

Piotr Dobrowolski jest absolwentem Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Gdańskiej. Od momentu ukończenia studiów pracuje na rzecz energetyki zawodowej, początkowo w obszarze wytwarzania (turbiny), następnie w obszarze przesyłu i dystrybucji.

W latach 2008 - 2014 Piotr Dobrowolski pełnił funkcję członka zarządu - dyrektora zarządzającego w spółce Siemens Sp. z o.o. i odpowiadał za opracowanie strategii rozwoju sektora energetycznego w Polsce oraz rozwój nowych działalności, w tym poprzez akwizycje. W latach 2003 - 2007 obejmował stanowisko dyrektora zarządzającego w Demag Delaval Industrial Turbomachinery Sp. z o.o. , wcześniej, od 1999 roku, dyrektora biznesu elektrowni i turbin gazowych w Alstom Power Sp. z o.o. W latach 1991 - 1998 pracował na stanowiskach kierowniczych w ABB Zamech Sp. z o.o., a rozpoczynał swoją karierę zawodową w 1983 roku jako konstruktor w Zakładach Mechanicznych Zamech i następnie w ABB w Szwajcarii.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2