reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© enruta dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 lutego 2016

Rozszerzenie zarządu Apator

Apator SA poinformował, że w dniu 18 lutego 2016 roku Rada Nadzorcza powołała w skład zarządu Piotra Dobrowolskiego, który odpowiedzialny będzie za zarządzanie obszarem energetyki zawodowej w grupie Apator.
W związku z powyższym od dnia 22 lutego 2016 roku zarząd Apator SA działać będzie w następującym, trzyosobowym składzie: Andrzej Szostak - Prezes Zarządu, Piotr Nowak - Członek Zarządu oraz Piotr Dobrowolski - Członek Zarządu.

Piotr Dobrowolski jest absolwentem Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Gdańskiej. Od momentu ukończenia studiów pracuje na rzecz energetyki zawodowej, początkowo w obszarze wytwarzania (turbiny), następnie w obszarze przesyłu i dystrybucji.

W latach 2008 - 2014 Piotr Dobrowolski pełnił funkcję członka zarządu - dyrektora zarządzającego w spółce Siemens Sp. z o.o. i odpowiadał za opracowanie strategii rozwoju sektora energetycznego w Polsce oraz rozwój nowych działalności, w tym poprzez akwizycje. W latach 2003 - 2007 obejmował stanowisko dyrektora zarządzającego w Demag Delaval Industrial Turbomachinery Sp. z o.o. , wcześniej, od 1999 roku, dyrektora biznesu elektrowni i turbin gazowych w Alstom Power Sp. z o.o. W latach 1991 - 1998 pracował na stanowiskach kierowniczych w ABB Zamech Sp. z o.o., a rozpoczynał swoją karierę zawodową w 1983 roku jako konstruktor w Zakładach Mechanicznych Zamech i następnie w ABB w Szwajcarii.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2