reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: nowa siedziba Wega w Pabutach Przemysł elektroniczny | 02 września 2009

Orbit One przejmuje Wega Electronics z Prabut

Szwedzki dostawca usług EMS Orbit One przejmuje większościowy pakiet Wega Electronics z Prabut (Pomorskie, 15 km od Kwidzyna).
Wega Electronics zatrudnia 50 osób i posiada certyfikat ISO. Orbit One kupuje pakiet 85% udziałów, kolejne 15% pozostanie w rękach CEO firmy, Grzegorza Kohlsa. Pakiet 85% sprzedaje Bengt Palmquist poprzez swoją firmę BC Electronics z Hestra (Szwecja). Według informacji uzyskanych przez evertiq, Bengt Palmquist pozostanie związany z firmą poprzez aktywne wsparcie działu marketingu Orbit One.

Przejęcie zostało dokonane z dniem 1 września, po której to dacie Wega Electronics zmieni nazwę na Orbit One.

‘Poszukujemy niskokosztowej alternatywy w Europe, która uzupełniłaby potencjał naszych zakładów w Szwecji i Rosji. Wega Electronics posiada odpowiedni profil działalności i dobrze pasuje do naszej koncepcji usług’ powiedział Christer Malm, Prezes Orbit One.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2