reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rasa messina francesca dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lutego 2016

Joyson i Preh przejmują TechniSat Automotive

Firma Ningbo Joyson Electronic Corp. oraz jej spółka zależna, Preh Holding GmbH, przejęły po 50% udziałów w biznesie Automotive spółki TechniSat Digital GmbH. Umowa dotyczy m.in. zakładu w Obornikach Śląskich.
Umowa została podpisana 29 stycznia 2016 roku. TechniSat Automotive będzie działał w ramach Joyson Group jako biznes Automotive Electronics, wraz z Preh GmbH działającym jako Preh TechniSat Car Connect GmbH. Transakcja obejmie około 1200 pracowników TechniSat Automotive oraz następujące oddziały firmy: centrum rozwoju w Dreźnie, San Carlos (Kalifornia, USA) i Szanghaju, oddział w Daun, a także zakłady produkcyjne w Dippach oraz w Obornikach Śląskich.

Szczegóły dotyczące warunków przejęcia nie zostały podane do wiadomości publicznej. Transakcja musi jeszcze zostać zaakceptowana przez odpowiednie organy regulacyjne. TechniSat Digital chce w przyszłości skoncentrować się na dziale Consumer Electronics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1