reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Scanfil Przemysł elektroniczny | 20 stycznia 2016

PartnerTech Poland zmienia nazwę na Scanfil Poland

Dzisiaj, czyli 20 stycznia 2016 roku w zakładach PartnerTech Poland w Sieradzu i Mysłowicach odbywają się uroczystości związane z oficjalną zmianą nazwy spółki na Scanfil Poland.
Uczestniczą w nich pracownicy firmy, kierownictwo grupy Scanfil oraz przedstawiciele władz lokalnych i mediów. Uroczystości te zostały poprzedzone oficjalną zmianą w Krajowym Rejestrze Sądowym, która miała miejsce 19 stycznia. - Połączenie Scanfil i PartnerTech stwarza nowe perspektywy rozwoju dla fabryki w Sieradzu – mówi dyrektor zarządzający Piotr Owczarek. - Inwestycje w rozbudowę i rozwój, zarówno te już rozpoczęte jak i zaplanowane, są dobrym sygnałem co do przyszłości sieradzkiego zakładu produkcyjnego w połączonej grupie Scanfil.

Przypomnijmy – w maju 2015 roku Scanfil Oyj opublikował ofertę wykupu akcji PartnerTech AB, której celem było połączenie tych dwóch firm w jedną, większą organizację pod nazwą Scanfil. Do lipca 2015 roku Scanfil stał się posiadaczem ponad 98% udziałów PartnerTecha i tym samym rozpoczęto proces integracji obu firm.

Scanfil Oyj jest globalnym producentem kontraktowym z niemal 40-letnim doświadczeniem w branży. Po połączeniu z PartnerTech AB, grupa Scanfil będzie dysponować 16 zakładami produkcyjnymi w Europie, Azji i Ameryce Północnej, o łącznym zatrudnieniu na poziomie 3500 osób.Źródło: © Scanfil

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1