reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nomadsoul1 dreamstime.com Wiązki | 18 stycznia 2016

Nowa hala Kabel-Technik-Poland

W styczniu nastąpiło oficjalne otwarcie nowego obiektu produkcyjnego spółki Kabel-Technik-Polska. W zakładzie do końca 2016 roku zatrudnienie znajdzie 370 osób.
Firma wchodząca w skład fińsko-amerykańskiej grupy kapitałowej PKC Group wynajęła obiekt o powierzchni 3 000 m2 od Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego „Invest-Park”.

Kabel-Technik-Polska wiąże swój dalszy rozwój z Białogardem. Firma podpisała niedawno umowę najmu na kolejny obiekt produkcyjny o powierzchni 2 500 m2. W sumie spółka KTP w Białogardzie będzie wynajmowała od Invest-Parku obiekt produkcyjny o powierzchni 5 500m2. Budowa drugiego obiektu już się rozpoczęła. Obiekt zostanie przekazany inwestorowi w maju 2016 roku.

Kabel-Technik-Polska to producent wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Firma jest dostawcą dla gałęzi przemysłu kolejowego, pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu samochodowego, telekomunikacyjnego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej. Klientami KTP są takie firmy jak: Volvo, Scania, MAN, Siemens, Vestas, ABB, Bombardier czy Alstom.Źródło: © Invest-Park Białogard

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1