reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© beisea dreamstime.com Wiązki | 07 stycznia 2016

EL-CAB podsumowuje 20-lecie działalności

Firma EL-CAB dopiero co obchodziła 20-lecie istnienia, w zeszłym roku firma wybudowała drugą halę produkcyjną.
Firma powstała w roku 1996 i rozpoczęła swoją działalność od produkcji wiązek kablowych dla firmy NEOPLAN Polska w Bolechowie, zatrudniając 22 pracowników. W kolejnych latach rozpoczęto działalność handlową w zakresie sprzedaży komponentów do pojazdów użytkowych oraz ich wyposażania. W latach 1998-2008 firma wynajmowała powierzchnie biurowe oraz produkcyjno-magazynowe na terenie Zakładu Przetwórstwa Kazeiny LACPOL w Murowanej Goślinie. Celem kolejnej przeprowadzki była już własna siedziba, wybudowana w Bolechowie, gdzie na 5000 m kw łącznej powierzchni udało się przygotować miejsca pracy dla 400 osób. EL-CAB przypomina także, że w 2002 roku została otwarta filia w Szczepankowie, do której przeniesiono produkcję seryjną pod branże motoryzacyjną.

- W styczniu 2015 roku na skutek napływających nowych zamówień z rynków branży morskiej i maszyn budowlanych rozpoczęliśmy budowę drugiej hali produkcyjnej, która zakończyła się w czerwcu tego samego roku – pisze EL-CAB w komunikacie. Firma zwraca również uwagę na szerokie grono przedstawicielstw handlowych firm z rynków Europy Zachodniej, jak również uzyskane certyfikaty ISO 9001:2008 oraz 14001:2004 oraz certyfikat IRIS dla rynku kolejowego.Źródło: © EL-CAB

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2