reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© RGB Technology Przemysł elektroniczny | 05 stycznia 2016

RGB Technology rozwinie działalność w strefie

RGB Technology uruchomi na terenie Słupskiej SSE nowoczesny zakład produkujący wyświetlacze LED. Firma chce zainwestować 7 mln PLN.
Polski producent wyświetlaczy LED pod koniec grudnia otrzymał zezwolenie na działalność w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Podstrefa Koszalin.

- RGB Technology Sp. z o. o. to firma ze 100% polskim kapitałem z branży elektronicznej funkcjonująca w obszarze innowacyjnych technologii. Inwestor zakupił grunt o powierzchni 1,2884 ha. Deklarowane nakłady inwestycje to ok. 7 mln PLN. Firma będzie zatrudniała 50 osób i planuje systematyczny rozwój i wzrost zatrudnienia. Spółka zamierza uruchomić na terenie strefy nowoczesny zakład produkujący wyświetlacze LED – poinformowała Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Źródło: PAIiIZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1