reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 grudnia 2015

Electrolux znów inwestuje w Polsce

Firma w rozbudowę zakładu produkującego kuchenki, mikrofalówki i piekarniki zainwestuje co najmniej 45 mln złotych.
Electrolux, posiadający fabryki na terenach objętych wałbrzyską strefą w Oławie, Żarowie i Świdnicy zdecydował się na kolejną inwestycję w ostatniej z wymienionych miejscowości. To już piąte zezwolenie dla szwedzkiego producenta AGD w Świdnicy. Firma w rozbudowę zakładu produkującego kuchenki, mikrofalówki i piekarniki zainwestuje co najmniej 45 mln złotych.

‘Mamy zamiar zakończyć inwestycję pod koniec 2016 roku i zatrudnić przynajmniej 100 dodatkowych pracowników. Mamy również nadzieję, że rzeczywista liczba miejsc pracy znacznie przekroczy te deklaracje’ mówił Piotr Kuś, dyrektor zakładu w Świdnicy.

‘To co cieszy nas najbardziej to oczywiście nowe miejsca pracy. Warto również dodać, że to bardzo dobre i stabilne zatrudnienie. Firmę Electrolux cechuje wyjątkowa troska o swoich pracowników’ podkreślała Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2