reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 21 grudnia 2015

SIRC podpisał kontrakt z ESA

Gdyńska spółka w grudniu podpisała swój drugi kontrakt z Europejską Agencją Kosmiczną. Tym razem SIRC będzie opracowywał komponenty do systemu radarowego.
SIRC uczestniczy w projekcie pod nazwą „Silicon integrated circuits for receiver paths of phased-array radar systems in the 8-12 GHz band”. Przedsięwzięcie rozpoczyna się 4 stycznia 2016 roku i potrwa 26 miesięcy.

SIRC pracuje także stworzeniem dla Europejskiej Agencji Kosmicznej układu scalonego - odbiornika, który ma być montowany na satelitach do obserwacji Ziemi. Projekt „Integrated low-power Ka-band receiver in SiGe BiCMOS technology for remote sensing applications” rozpoczął się w kwietniu tego roku i przewidziany jest na dwa lata.
Gdyńska firma SIRC specjalizuje się w projektowaniu układów scalonych i systemów elektronicznych do zastosowań radarowych w obszarze kosmicznym i cywilnym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1