reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SMARTTECH Przemysł elektroniczny | 26 listopada 2015

Polskie skanery 3D dostępne w całej Azji

SMARTTECH od początku tego roku podpisał 6 umów dystrybucyjnych z firmami z Rosji i Azji.
Firma SMARTTECH poinformowała, że do grona autoryzowanych dystrybutorów dołączyło 6 nowych firm: NISSA Digispace (Rosja), Trustworthy Bejing (Chiny i Tajwan), Kyokuto Boeki Kaisha (Japonia), Kais (Korea Południowa), Dalal Technologies (Azja Południowo-Wschodnia) and Euctech (Indie). Dzięki podpisanym umowom produkty polskiej spółki takie jak skanery optyczne 3D, wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem i oprogramowaniem są dostępne w niemal całej Azji (w takich krajach jak Rosja, Chiny, Tajwan, Korea Południowa, Japonia, Malezja, Indonezja i Singapur).

SMARTTECH zamierza skupić się na rozwoju na rynku ajzatyckim, na którym bardzo optymistycznie ocenia swoje perspektywy. Producent skanerów 3D uruchomił chińską wersję strony oraz planuję serię seminarów technologicznych w Kuala Lumpur, w Malezji, by zaznajomić uczestników z oferowanymi przez firmę technologiami

Jednym z ostatnich osiągnięć firmy SMARTTECH jest skaner nowej generacji MICRON3D, oparty o metodę projekcji wąskopasmowego strukturalnego światła zielonego. Zastosowanie światła zielonego zamiast światła białego, pozwoliło na odcięcie potencjalnego źródła zakłóceń, czyli światła zewnętrznego oraz na 30% wzrost dokładności wykonywanych pomiarów.

Zastosowania skanerów bezdotykowych mogą być przeróżne, chociażby przy produkcji półfabrykatów różnego rodzaju części samochodowych, do kontroli jakości i tzw. inżynierii odwrotnej, oraz np. w muzealnictwie czy archeologii. Urządzenia coraz częściej wykorzystuje się w medycynie, gdyż technologia bezdotykowego pomiaru może być bardzo pożyteczna przy pomiarach protez czy poparzonej skóry.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1