reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dmitriy shironosov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 listopada 2015

Porozumienie Hella Polska i WAT

Wojskowa Akademia Techniczna podpisała umowę o współpracy z firmą motoryzacyjną Hella Polska.
W listopadzie WAT i Hella Polska podpisały porozumienie o współpracy, określające ogólne obszary współdziałania, które będzie bazą do rozpoczęcia realizacji wspólnych przedsięwzięć.

WAT i Hella Polska zamierzają mięczy innymi uruchomić współne szkolenia z zakresu obsługi klimatyzacji samochodowej i postępowania z gazami cieplarnianymi. Firma Hella jest jednym z największych producentów podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, w szczególności zaawansowanych technicznie elementów elektroniki samochodowej i układów klimatyzacji, innowacyjnych systemów oświetlenia oraz urządzeń i przyrządów diagnostycznych.

- Podpisanie umowy o współpracy z takim partnerem jak Wojskowa Akademia Techniczna daje podstawy do szerokiej wymiany doświadczeń i udostępnienia gromadzonej przez wiele lat wiedzy obu jednostek. Od wielu lata firma Hella Polska aktywnie angażuje się w różnorodne inicjatywy o charakterze szkoleniowym i edukacyjnym, które przyczyniają się do zwiększania świadomości kierowców i bezpieczeństwa na drodze. Mamy nadzieję, że współpraca pozwoli nam skorzystać z doświadczeń i zaplecza dydaktycznego WAT i w pełni wykorzystać innowacyjny potencjał naszej firmy i zaproponować nową jakość w zakresie szkoleń – mówi Michał Koszałka, prezes zarządu Hella Polska.

Źródło: Hella Polska, WAT

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1