reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2015

Google Campus Warsaw już otwarty

Dzisiaj oficjalnie rozpoczął działalność Google Campus Warsaw, przestrzeń Google dla start-upów zlokalizowana w Praskim Centrum Koneser.
Campus Warsaw to trzeci na świecie ośrodek firmy Google wspierający start-upy, dołączy do grona już funkcjonujących Campusów - w Londynie oraz Tel Avivie.

Campusy Google to miejsca, w których przedsiębiorcy mogą zdobywać wiedzę, spotykać się z innymi przedsiębiorcami oraz budować firmy, które w przyszłości mogą zmienić świat. Jednocześnie przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy mentorów oraz uczestniczyć w kursach prowadzonych przez lokalne społeczności start-upowe, doświadczonych przedsiębiorców oraz pracowników Google. Warszawski Campus jest częścią globalnego programu Google for Enterpreneurs skierowanego do przedsiębiorców oraz wielu innych globalnych start-upowych społeczności.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1