reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rasa messina francesca dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 listopada 2015

On Semi przejmuje Fairchild

ON Semiconductor Corporation oraz Fairchild Semiconductor International podpisały dzisiaj umowę przejęcia firmy Fairchild przez On Semi za około 2,4 mld USD.
Mamy kolejne przejęcie w sektorze półprzewodników: przychody połączonych firm ON Semi oraz Fairchild osiągną poziom około 5 mld USD. To oznaczałoby mniej więcej 17. miejsce w rankingu największych dostawców półprzewodników według IC Insights.

Powstały gigant w sektorze półprzewodników mocy chce oferować swoje produkty przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej, a także do urządzeń mobilnych.

ON Semiconductor przewiduje osiągnięcie rocznych oszczędności na poziomie 150 mln USD w ciągu 18 miesięcy od zamknięcia transakcji. Finalizacja przejęcia planowana jest na drugi kwartał 2016 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-1