reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2015

PartnerTech w Sieradzu wciąż niepokonany w lutowaniu ręcznym

Podczas listopadowych targów productronica 2015 w Monachium pracownik sieradzkiego oddziału firmy PartnerTech, Jacek Majchrzak, z sukcesem obronił swój zdobyty w 2013 roku tytuł Mistrza Europy w Lutowaniu Ręcznym.
W zawodach startowało 47 zawodników z różnych firm europejskich, w tym 3 reprezentantów PartnerTech: Jacek Majchrzak, Tomasz Woźniak (miejsce #5) oraz Maciej Drzazgała (miejsce #11). Z maksymalnej ilości 506 punktów do zdobycia, Jacek Majchrzak uzyskał aż 501.

Kilka miesięcy temu w sieradzkim PartnerTechu uruchomiono szkółkę lutowania ręcznego dla pracowników chcących zdobywać umiejętności w tym zakresie. Jacek Majchrzak, jako utytułowany mistrz na tym polu, jest osobą koordynującą pracę szkółki oraz jej głównym szkoleniowcem, zarówno w zakresie teoretycznej jak i praktycznej wiedzy dotyczącej lutowania ręcznego.

Źródło: PartnerTech

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1