reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2015

Whirlpool zainwestuje we Wrocławiu

Whirlpool Corporation zainwestuje w Polsce ponad 235 mln EUR w ciągu 4 lat. Ponad połowa tej kwoty trafi do zakładu firmy we Wrocławiu – informuje portal wroclaw.pl.
Wspólny plan przemysłowy Whirlpool Polska i Indesit Company Polska zakłada, że we Wrocławiu powstanie największa fabryka lodówek wolnostojących grupy Whirlpool na terenie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. Whirlpool zamierza także wzmacniać na Dolnym Śląsku działalność badawczo-rozwojową.

– Proces wdrażania rozpoczyna się już dzisiaj. Rok 2016 będzie rokiem kluczowym dla naszej organizacji, ale będziemy się również koncentrować na latach 2017 i 2018, aby zyskać pewność, że plan industrialny jest w pełni i z powodzeniem wykonany – mówi Fabio Scaltritti dyrektor operacyjny Whirlpool Polska we Wrocławiu.

Wiosną tego roku Whirlpool sfinalizował ogłoszone w zeszłym roku przejęcie 60,4% akcji Indesit Company SpA za kwotę 758 mln EUR.

Źródło: wroclaw.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2