reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Comarch Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2015

Siódma inwestycja Comarchu w krakowskiej strefie

Krakowski producent inwestuje w siódmy nowoczesny budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada został ogłoszony przetarg w celu wyłonienia generalnego wykonawcy inwestycji.
Comarch wybuduje budynek biurowy SSE7 położony na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Krakowie, w obrębie kampusu należącego do Comarch przy ulicy prof. Życzkowskiego. Inwestycja wystartuje w marcu 2016 roku i potrwa 18 miesięcy. Firma uzyskała już pozwolenie na budowę.

Inwestycja obejmuje budynek biurowy wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu oraz małą architekturą – pisze Comarch w komunikacie. Projektowany budynek o powierzchni całkowitej ponad 27,7 tys. m kw. składa się z jednej bryły o wysokości poniżej 20 m (5 kondygnacji), posadowionej na garażu podziemnym. Znajdą się w nim biura Comarchu, ale także pomieszczenia przeznaczone na wynajem.

Jak informuje Comarch, ze względu na troskę o środowisko naturalne, na dachu budynku zostanie zainstalowana instalacja ogniw fotowoltaicznych, służąca do częściowego pokrycia własnego zapotrzebowania na energię elektryczną oraz ewentualnej odsprzedaży nadmiaru produkowanej energii do sieci elektroenergetycznej.Źródło: © Comarch

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2