reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mirusiek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 listopada 2015

Wrocławski FagorMastercook sprzedany

W piątek, 6 listopada podpisano ostateczna umowę sprzedaży upadłego zakładu Fagor Mastercook koncernowi BSH (Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH).
Ostateczna umowa sprzedaży i przeniesienia własności składników majątkowych oraz wydania przedsiębiorstwa podpisali syndyk Fagor Mastercook oraz BSH Wrocław. Cena sprzedaży to 95 mln PLN, a niemiecki koncern zamierza zainwestować dodatkowe 120 mln PLN w zakład.

W kwietniu 2015 roku, przy podpisywaniu umowy przedwstępnej BSH informował, że produkcja może rozpocząć się do końca 2019 roku, a zakład zatrudni około 500 osób. Teraz okazuje się, że wrocławski FagorMastercook może zacząć działać szybciej, nawet w ciągu kilku najbliższych miesięcy – informuje w portalu wroclaw.pl Dariusz Ostrowski, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, który jest przedstawicielem miasta w radzie wierzycieli.

Źródło: www.wroclaw.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2